Sportiņš Spānijā jeb Kā mēs ar Lāsmu uz Crossfit gājām…

Sporta tērpi. Cilvēki te ļoti, ļoti daudz staigā apkārt sporta tērpos. Un daudz arī skrien. Noteikti, ja Rīgā gar Valdemārielu būtu pludmale ar brīnišķīgiem skatiem, tad arī Latvijā skrietu daudz vairāk. Un pa stūriem un parkiem spēlē futbolu. Tas uzdzen vēlmi arī pašam kaut ko darīt.

Aizgājām ar Lāsmu uz Crossfit. Kāds spānis man to ieteica, stāstot, ka par to nav nekā foršāka  – sporta zāle ar dažādiem spēka un izturības vingrinājumiem ar treneri, katru reizi interesanti un aizraujoši, katru reizi kaut kas jauns. Te patiešām ar to nodarbojas vairāki, saņēmu vēl pāris labas atsauksmes un atļāvos pierunāties, ka vajag taču vismaz pamēģināt.

IMG_0305 (1)

Nu labi, tā kā pirmā reize par velti, mēs ar Lāsmu sadūšojāmies doties uz turieni. Jāpiemin, ka abas esam daudz maz vienādā “sporta vājuma pakāpē” un pēdējos mēnešos neko īpaši sportisku nebijām darījušas. Bet kaut kur izrāvām drosmi doties uz to Crossfit (lai arī abas bijām pastāstot cilvēkiem saņēmām neticības pilnas piezīmes, ka tas taču ir traki smagi!)… Jau tajā dienā, domājot par nolikto stundu, prātā visu laiku šaudījās: “Bet vai izdzīvošu?”.. Tur noteikti būs briesmīgi, un es tik sen neesmu neko darījusi Katrīnas un Roberta labā (tā es reiz nodēvēju savus muskuļus, ko pēc vairāku mēnešu treniņiem biju uzkačājusi), un viņi jau bija paspējuši mani pamest. Un es tagad dotos uz kaut kādu traku sporta zāli, kur noteikti mani mocīs un es neko nespēšu izdarīt.

Manas iedomas par to, cik traki būs, bija tieši tik trakas, cik traki bija. Jo trakāk nebūtu iespējams. 

Pirmā nelaime sākās jau ejot uz zāli, mazliet abas aizkavējāmies un sapratām, ka nāksies nokavēt treniņu. Cerējām, ka varēsim tad stundu vienkārši pasēdēt un pavērot tos, kas trenējas, un sākt treniņu ar nākamo grupu. Atnācām un zālē bija viena sieviete-muskuļu kalns un treneris – tipisks skaists spānis, kurš netipiski dusmīgi teica – JŪS NOKAVĒJĀT! Nu jā, jā, nekas taču, tur 5 minūtītes. SĀKAM! Nekad, nekad, NEKAD mēs vairs nekavēsim! Kā sods par katru nokavēto minūti bija pieci burpies, kopā laikam vajadzēja izlēkāt 30. Ēee.. It wasn’t fun at all!

Pēc tam mums deva vingrinājumu pa pāriem, it kā tik vienkārši – viena stāv pietupienā izstieptām rokām, otrai jātaisa “high knee”. Bet pēc visas iesildīšanās un burpies, tas šķita – āāāā! Un es saku trenerim – man vajag padzerties! Viņš – DZERSI PĒC 4 APĻIEM!!! Es – es tūlīt nomiršu! Viņš – PĒC ČETRIEM APĻIEM! Oh no…

Bet neticamā kārtā izdzīvojām, un mums tika iedota 2 minūšu atpūta, un tad ķērāmies pie īstā Crossfita. Es jau biju reālā izmisumā – ja tā bija iesildīšanās, tad kas būs tālāk… Bet nu tālāk spānis atmaiga, un mēs, protams, elšot un stenot, bet nu kaut kā izturējām.

Untitled collage (1)

Bet jā, tu tāda nosvīdusi cūka centies lēkāt uz kastes vai karājies virvē, vai mēģini kaut kā izspiest to push-up, un tevi vēro varen skaists spānis. Nē, iepazīties sporta zālēs es nevarētu. Vismaz pagaidām, kamēr Katrīna un Roberts nav atpakaļ manā ķermenī, nevarētu.

Atpakaļceļu Lāsma nodēvēja par “Walk of shame” – mēs knapi varējām paiet, un izskatījāmies kā izgājušas no… man pat trūkst vārdu, lai to aprakstītu! Go hard or go home? Paldies Dievam, ka mēs varējām go home.

Pastāstīja mammai par mūsu piedzīvojumu, un viņa tikai nopūtās: “Būtu labāk man dārzā bietes parāvušas…”  

IMG_0361

P.S. zinu, ka šīs pozitīvās bildes nepiestāv depresīvajam tekstam, bet kā nekā tās tapušas pāris nedēļas pēc piedzīvojumiem Crossfit zālē, tāpēc tādas laimīgas izskatāmies! 😀

IMG_0374

Un vēl… Kā lai nepriecājas, ja ir 13. novembris un TIIIIK silti?!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.